Do Rotsund Seafishing można dostać się drogą powietrzną lub lądową. W przypadku lotu, podróż z Polski nie powinna przekroczyć 8h. Dojazd samochodem zajmuje więcej czasu, jednak przy okazji można obejrzeć przepiękne krajobrazy krajów północy.

Samolotem
Do Tromsø liniami SAS lub Norwegian, najwygodniej z Oslo. Ceny w okolicach 400PLN. Do Oslo najtaniej liniami SAS, Norwegian, Wizzair lub Ryanair – ceny bardzo różne, zaczynają się od 99 PLN.

Uwaga: najtańszym i najwygodniejszym obecnie połączeniem jest lot WIZZAIR z Gdańska do Tromso – wyloty w czwartki i niedziele, cena ok 1000 zł w obie strony.

Z lotniska Tromsø gości odbieramy własnym busem (szczegóły: patrz dział CENY). Odległość 212 km, czas jazdy ok. 3 godz. Alternatywnie dojazd własny (auto-rent na lotnisku, autobus na trasie Tromsø Lufthavn – Rotsund f.k. Tromskortet.no) do promowiska Rotsund przy wyspie Uløya, skąd promem na wyspę do Uløybukt.

Baza znajduje się 100m. od promowiska.

Autem
Najlepiej do Tallina, skąd promem do Helsinek. Promy kursują kilka razy dziennie, koszt na osobę z samochodem to ok 300zł. Rozkład jazdy promów: Promy Tallin-Helsinki

Z Helsinek dalej samochodem, albo komfortową auto-kuszetką z Helsinek do Kolari (koszt ok. 90E/os przy 4 osobach, informacje: vr.fi,) następnego dnia 430km do promowiska Rotsund i dalej na wyspę.

Rozkład promów z Rotsund do Uløybukt (zaznaczone na czerwono, godziny wypłynięcia promów w kierunku Uløybukt: patrz “from Rotsund”).  Uwaga: litery “C” lub “D” oznaczają konieczność telefonicznego zamówienia promu z wyprzedzeniem. W takiej sytuacji prosimy o kontakt z nami PRZED wyjazdem do Norwegii). Najbardziej aktualny rozkład jazdy znajduje się tutaj

promy uloya ENG kopia SMALL_