Do Rotsund Seafishing można dostać się drogą powietrzną lub lądową. W przypadku lotu, podróż z Polski nie powinna przekroczyć 8h. Dojazd samochodem zajmuje więcej czasu, jednak przy okazji można obejrzeć przepiękne krajobrazy krajów północy.

Samolotem
Do Tromsø liniami SAS lub Norwegian, najwygodniej z Oslo. Ceny w okolicach 400PLN. Do Oslo najtaniej liniami SAS, Norwegian, Wizzair lub Ryanair – ceny bardzo różne, zaczynają się od 39 PLN.

Uwaga: najtańszym i najwygodniejszym obecnie połączeniem jest lot WIZZAIR z Gdańska do Tromso – wtorki, czwartki, soboty, wylot z Gdańska 14:15, wylot z Tromso 17:35.

Z lotniska Tromsø gości odbieramy własnym busem – koszt transferu 5000 – 7000 NOK w obie strony (maks 8 osób, patrz dział CENY). Odległość 212 km, czas jazdy ok. 3 godz. Alternatywnie dojazd własny (auto-rent na lotnisku, autobus na trasie Tromsø Lufthavn – Rotsund f.k. Tromskortet.no) do promowiska Rotsund przy wyspie Uløya, skąd promem na wyspę do Uløybukt.

Baza znajduje się 100m. od promowiska. W razie braku promu (np. nocą) oferujemy odbiór łodzią (na zamówienie, dla klientów posiadających rezerwację w naszym ośrodku – 500 NOK).

Autem
Najlepiej do Tallina, skąd promem do Helsinek. Promy kursują kilka razy dziennie, koszt na osobę z samochodem to ok 300zł. Rozkład jazdy promów: Promy Tallin-Helsinki

Z Helsinek dalej samochodem, albo komfortową auto-kuszetką z Helsinek do Kolari (koszt ok. 90E/os przy 4 osobach, informacje: vr.fi,) następnego dnia 430km do promowiska Rotsund i dalej na wyspę.

Rozkład promów z Rotsund do Uløybukt (zaznaczone na czerwono, godziny wypłynięcia promów w kierunku Uløybukt: patrz “from Rotsund”).  Uwaga: litery “C” lub “D” oznaczają konieczność telefonicznego zamówienia promu z wyprzedzeniem. W takiej sytuacji prosimy o kontakt z nami PRZED wyjazdem do Norwegii). Najbardziej aktualny rozkład jazdy znajduje się tutaj

promy uloya ENG kopia SMALL_